www.cvonline.hu

Karbantartó, gépkezelő

  • A hirdetés 848 napja lejárt

A Hajdú-Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei nyomtatott és online média területén piacvezető Russmedia Kft. az alábbi feltételekkel keres

karbantartó, gépkezelő

munkatársat.

Feladatok:

  • A rábízott gépek üzemeltetése, a gyártósori gépek szakmai felügyelete
  • Az általa üzemeltetett gépek rendszeres és rendkívüli javítása, karbantartása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú precizitás, önállóság

Előny:

  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás, technikusi végzettség
  • Nyomdaipari tapasztalat

 Amit nyújtunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, küldje el 2015. január 30-ig fényképes önéletrajzát a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő