www.cvonline.hu

Karbantartó / gépbeállító munkatárs

  • A hirdetés 1104 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Amerikai tulajdonban lévő, Audinak beszállító kisebb, de modern technológiával rendelkező vállalat részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Automata és félautomata gyártósorok karbantartása (főleg elektromos karbantartás);
Esetelegesen a külső karbantartó céggel kapcsolattartás - nagyobb hibák esetén;
Gépek beállítása;
Szükség esetén operátorok oktatása;
Esetlegesen mérések elvégzése;
Riportolás a termelési és karbantartási vezető részére.

Követelmények:

Min. középfokú végzettség;
Elektromos karbantartói tapasztalat - min. 5 év;
Lehetőség szerint győri v. Győr környéki lakhely - a bejárás miatt (céges autóbusz nincs).

Munkavégzés helye:

Győr (Ipari park)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Magas bérezés;
Hosszú távú munkalehetőség és kihívás;
Komplex és változatos munkakör.

Ideális pályázó:

Tudja vállalni a 3 műszakos munkarendet.

Helyek Győr
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros

Trenkwalder Kft

Autóalkatrészekkel foglalkozó partnercégünk Szi...
Budapest

Üzemeltetési és karbantartási munkatárs

Jelentkezzen önéletrajzával nemzetközi háttérre...
Budapest

Kárügyintéző

Partnercégünk, Magyarország egyik piacvezető bi...