www.cvonline.hu

Karbantartó - fröccsöntő területre (GY-M-S)

  • A hirdetés 446 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Karbantartó munkatársat fröccsöntő területre az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Fröccsöntő üzem területén található gépek és berendezések karbantartása a megadott ütemezési terv szerint
  • Előforduló villamos jellegű hibák javítása, géptelepítésekben és fejlesztésekben való részvétel
  • Megelőzős és javító karbantartások elvégzése
  • Rábízott gépek, berendezések működésének biztosítása, megfelelő műszaki szintjük fenntartása
  • Elektromos rajzok és előírások értelmezése, ezek alapján javítási és hibaelhárítási munkák elvégzése

Elvárások:

  • Villamosipari szakközépiskolai végzettség
  • 2-3 éves fröccsöntő gépek karbantartásában szerzett szakmai tapasztalat
  • Precizitás, önállóság és rugalmasság

Kétnyelvű, fényképpel ellátott, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő