www.cvonline.hu

Karbantartó esztergályos

  • A hirdetés 1191 napja lejárt

Ügyfelünk 1934-ben történt franciaországi megalapítása után 1958-tól képviselteti magát Magyarországon. Mára a cseppfolyós propán és bután gázkeverék, valamint a tiszta propán legnagyobb magyarországi importőre és kiskereskedelmi forgalmazója. Újonnan létesülő, modern tároló-elosztó üzemébe, Hortra keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:

  • a palackozó üzem karbantartási és javítási feladatainak támogatása,
  • esztergályos, forgácsolói munkák elvégzése,
  • részvétel a gépek, nyomástartó berendezések, egyéb eszközökre előírt napi, heti ellenőrzésekben, azok dokumentálásában,
  • tervszerű karbantartások és javítások ellátása és dokumentálása.

Elvárások:

  • gépi forgácsoló, esztergályos végzettség,
  • kapcsolódó szakmai területen szerzett munkatapasztalat,
  • pneumatikus és hidraulikus berendezések ismerete,
  • hegesztési ismeretek (végzettség, minősítés előnyt jelent),precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • felhasználói szintű PC ismeret,
  • lojalitás, beilleszkedési készség.

Előny:

  • hasonló cégnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • fix alapbér,
  • egyéb juttatások,
  • céges busz Hortról a cég telephelyére,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek,
  • modern géppark.

Munkavégzés helye: Hort, Heves megye

Munkaidő: több műszak vállalása

Jelentkezés: fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi email címen keresztül a „karbantartó esztergályos-Hort” jelige tárgy mezőben történő megjelölésével.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot.

Helyek Heves
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő