www.cvonline.hu

Karbantartó elektroműszerész

  • Company_icon Linamar Hungary Zrt.
  • Location_icon Békéscsaba, Békés
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Karbantartási osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Elektromos tervezési feladatok - E-plan Software-ben
  • Elektromos szekrények összeszerelése, bekötése
  • Elektromos karbantartási feladatok ellátása
  • Pneumatikus bekötések, karbantartások elvégzése

Elvárásaink:

  • Középfokú szakirányú végzettség, elektroműszerész területen

Előny:

  • Érintésvédelmi mérési jogosultság
  • Pneumatikus és hidraulikus gépek karbantartásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békéscsaba
Békés
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
Energetika / Villamosság > Elektrotechnikus
Mérnök / Műszaki > Szerelő, Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő