www.cvonline.hu

Karbantartó elektroműszerész / villanyszerelő LPD

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata
Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Karbantartási osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Karbantartó elektroműszerész / villanyszerelő  LPD

Feladatok:

  • Megmunkáló gépek erősáramú karbantartása
  • Hagyományos és CNC gépek bekötése, javítása
  • Érintésvédelmi mérések elvégzése
  • Magasfeszültségű hálózat felügyelete
  • Épületvillamossági feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Villanyszerelő, vagy elektroműszerész végzettség
  • Min. 1 év szakmai tapasztalat

Előny:

  • CNC gép javítási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Orosháza és Békéscsaba
Kategória Energetika / Villamosság, Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Békés