www.cvonline.hu

Karbantartó (Debrecen) (INTS/DK/017)

  • A hirdetés 62 napja lejárt

Debreceni partnercégünk részére keresünk
Karbantartó
munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

• Gépek és berendezések mechanikus karbantartása és megelőző karbantartása
• Épület karbantartása és megelőző karbantartása

Elvárások:

• Géplakatosi végzettség
• Hidraulikai és pneumatikus rendszerek alapos ismerete
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Többműszakos munkarend vállalása
• Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

• Azonnali munkakezdés
• Béren kívüli juttatás
• Változatos feladatok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar  nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Debrecen
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar