www.cvonline.hu

Karbantartó (Debrecen) (INTS/DK/017)

Debreceni partnercégünk részére keresünk

Karbantartó

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Épület karbantartása és megelőző karbantartása
  • Gépek és berendezések mechanikus karbantartása és megelőző karbantartása
  • Karbantartási terv összeállításában való aktív részvétel
  • Mechanikus karbantartási készlet kezelése

Elvárások:

  • Géplakatosi végzettség
  • Hidraulikai és pneumatikus rendszerek alapos ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Béren kívüli juttatás
  • Változatos feladatok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a lenti  e-mail címen.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen