www.cvonline.hu

Karbantartó Csoportvezető

  • A hirdetés 826 napja lejárt

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Csapatunk erősítéséhez kecskeméti telephelyre

(Ref.: HU-2015-014872)

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • fűtő- és hűtőberendezések, légtechnikai rendszerek, épületszerkezetek, telek és tartozékai, vízellátási hálózatok felügyeletét, karbantartását, hibaelhárítását ellátó karbantartó csoport munkájának irányítása, ellenőrzése,
  • gondnoksági feladatok ellátásának irányítása,
  • beszállítók ellenőrzése,
  • kivitelezői feladatok teljesítése műszaki vezetői utasítás alapján.

Elvárások:

  • épületgépész, vagy villanyszerelő végzettség,
  • 5-10 fős csoportok vezetésében szerzett tapasztalat,
  • min. 3 éves szakmai tapasztalat,
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előny:

  • robbanásbiztos berendezések kezelő bizonyítvány,
  • érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló jogosultság,
  • német nyelv ismerete.

Jelentkezéséhez töltse ki online nyomtatványunkat bruttó fizetési igényének megjelölésével (x12) a honlapunkon, melynek végén (a "dokumentumok csatolása" oldalon) csatolja önéletrajzát is.

Kérjük, kattintson a JELENTKEZÉS gombra!

Helyek Kecskemét
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német