www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ CSOPORTVEZETŐ

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 840109

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!
Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. sárvári gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Karbantartási csoport munkaszervezésének koordinálása, szakmai irányítása
  • Az adott terület felmerülő javító-karbantartási feladatainak összehangolása
  • Tartalék alkatrészek menedzsmentje (ajánlatok bekérése, megrendelés, nyilvántartások vezetése, leltár stb.)
  • Termelési mutatók követése, hatékonyságnövelés
  • Új termékek gyártására berendezések specifikálása, kiválasztása, beüzemelése
  • Kapcsolattartás az eszközök/gépek gyártójával/ beszállítójával

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú vagy középfokú végzettség (gépész)
  • 3-5 év karbantrtásban szerzett szakmai tapasztalat
  • 2-3 év vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás előny

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi linken keresztül hozzánk.