www.cvonline.hu

Karbantartó csoportvezető - Üllő

  • A hirdetés 889 napja lejárt
Logisztikai területen működő partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • A gyártási és termelés folyamat színvonalának növelése, felügyelete;
  • A hatékonyság növelése érdekében javaslat előterjesztése a vezetőség felé;
  • Karbantartási munkarend kidolgozása;
  • Az alárendelt munkatársak irányítása, fejlesztése, feedback beszélgetések vezetése és teljesítményértékelések írása;
  • Tartalék alkatrészek és leltár kezelése, nyilvántartások vezetése;
  • Előírások és minőségi követelmények betartatása, az üzem- és munkabiztonság biztosítása, üzemi rend ellenőrzése;
  • Berendezések karbantartásának, átvizsgálásának kezdeményezése, hibaelhárítások, megelőző karbantartások előkészítése;
Elvárások:
  • Önálló, gyakorlatias személyiség,
  • Legalább középfokú műszaki technikusi végzettség,
  • Legalább 3 éves vezetői és releváns szakmai tapasztalat karbantartási területen,
  • Jó kommunikációs és priorizálási képesség,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, PPT),
  • Csapatjátékos,
  • Több műszak vállalása.
Előny:
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű,
Amit kínálunk:
  • Stabil vállalati környezet,
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • Versenyképes bérezés + egyéb juttatások
Munkavégzés helye:
  • Üllő
Egyéb:
  • Munkaidő: 2 műszakos munkarend
  • Munkavégzés helye: Üllő
  • Munkába állás várható dátuma: 2015. január
Kapcsolat:
Jelentkezés: Szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Kérjük, levelében tüntesse fel a hirdetés referenciaszámát.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.
Referencia szám: OCV-02
Helyek Üllő
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol