www.cvonline.hu

Karbantartó - Ausztria

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.03.14.
Hirdetés azonosító: 701594

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi partnerünk Edelstalban (Burgenland) található telephelyére keresünk a karbantartó csapat növelése és megerősítése érdekében munkavállalókat Karbantartó munkakörbe.

Feladatok:

- A palackozó berendezések karbantartása és javítása
- A berendezések hibáinak elhárítása
- A különböző vezérlő és mérő áramkörök kalibrálása és beállítása
- Részvétel projekt feladatokban (pl.: új gépek beüzemelése, átalakítása)
- A belső fejlesztési rendszer intézkedéseinek végrehajtása
- Segítségnyújtás a palackozó gépek beüzemelésében és átalakításában

Elvárások:

- Mechatronikai, villanyszerelő, lakatos, vagy gépész végzettség
- Automatizált termelési környezetben szerzett minimum 5 év szakmai tapasztalat
- Kommunikáció szintű NÉMET nyelvtudás szóban és írásban
- Kapcsolási rajzok készítése és olvasása E-Plan programmal.
- Jártasság BUS technológiában (PROFIBUS, ASIBUS) és termelésirányító rendszerekben (Főként Siemens S5 / S7 ismeretek)
- Office és SAP ismerete
- Többműszakos munkarend illetve hétvégi munka vállalása

Amit kínálunk:

- A bruttó bér (pótlékokkal együtt) 2050 – 2750 EUR/hónap között változik

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a