www.cvonline.hu

Karbantartó asszisztens

  • A hirdetés 428 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata
Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Karbantartási osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A Karbantartási tevékenységhez kapcsolódó valamennyi adminisztrációs feladat elvégzése:
    • Dolgozók munkaidejével kapcsolatos feladatok a bérszámfejtés irányába
    • Megrendelések kezelése, leigazoltatása a pénzügyi irányába
    • Cikkszámozás és FOSS rendszerbéli könyvelések elvégzése
    • Raktár kezeléssel kapcsoaltos adminisztrációs feladatok

Elvárásaink:

  • Érettségi, középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office ismerete)

Előny:

  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békés
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő