www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 824884
lejárt
Tech People FEJLÉC

Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk részére keresünk

Karbantartó technikus

munkatársakat gépészeti és villamos karbantartó feladatok ellátására.

Feladatok:
A termelés műszaki támogatása,
Folyamatos termelés feltételeinek biztosítása,
Félautomata és automata gyártó berendezések, fröccsöntő és présgépek karbantartása.

Elvárások:
Szakirányú középfokú (gépésztechnikus vagy villamossági szerelő, stb.) végzettség,
Gyártó cégnél szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat,
Elektromos karbantartók esetében PLC programozási tapasztalat,
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Előnyt jelent:
Multinacionális autóipari termelő vállalatnál szerzett tapasztalat,
Fröccsüzemi (műanyag) tapasztalat,
Elektromos karbantartó pozíciónál előny az erősáramú végzettség,
Angol nyelvtudás

Amit a cég ajánl:
Versenyképes bérezés,
Cafeteria, utazási vagy lakhatási támogatás, bónusz,
Fejlődési lehetőség,
Professzionális csapat,
Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
Multinacionális környezet.

A munkavégzés helye:
Mór

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem, küldje meg szakmai önéletrajzát az alábbi linken.

További információ:
Bátori Ágnes
HR Consultant

Email: E-mail cím megjelenítése
Phone: 06 30 773 52 34

Tech People LÁBLÉC