www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 1079155
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat elektromos és mechanikus karbantartási területre:
KARBANTARTÓ (AB)

Feladatok:
  • Termelési gépek, felszerelések fenntartása;
  • Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése;
  • Termelés támogatása; üzemzavar elhárítás
  • Mérnökség által kiadott feladatok elvégzése;
  • Dokumentáció.

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség (villamos karbantartóknál erősáramú végzettség);
  • minimum 1-3 év gyártó cégnél, karbantartásban szerzett tapasztalat, műszaki gondolkodásmód;
  • Jó stressztűrő képesség;
  • Folyamatos műszak (12 órás) vállalása;
  • Terhelhetőség;
  • Alapszintű Office programok ismerete.

Előny:
  • Angol nyelv ismerete;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Vas megye

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vas