www.cvonline.hu

Karbantartó – Villanyszerelő

  • A hirdetés 229 napja lejárt

Magyarország legnevesebb étterme, tapasztalattal bíró szakembert keres

karbantartó-villanyszerelő

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A termelő és kiszolgáló egységek, valamint a létesítmény működtetéséhez és üzemeltetéséhez szükséges berendezések működésének biztosítása
  • Szerelési, telepítési munkák elvégzése
  • Általános villamossági, épület karbantartási feladatok elvégzése
  • Egyéb karbantartási munkák elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (erősáramú villanyszerelő)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil háttér, biztos munkahely, bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  • Garantált szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre.

Szükséges karrierszint: Szakember (beosztottak nélkül)
Szükséges tapasztalatok: Pályakezdő jelentkezését is várjuk
Szükséges tanulmányok: Szakközépiskola
Állás típusa: Alkalmazott
Állás státusza: Teljes munkaidős

Érdeklődni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő