www.cvonline.hu

Karbantartási vezető

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.08.23.
Jelentkezési határidő: 2015.08.06.
Hirdetés azonosító: 955293
lejárt

Kecskeméti gyártóvállalat megbízásából várom karbantartó mérnökök, technikusok jelentkezését vezetői feladatokra is!

Feladatok, felelősségek:

  • a termelés folyamán használt géppark működésének tervszerű karbantartásának felügyelete (fémmegmunkáló présgépek, hidraulikus, elektromos alkatrészek)
  • operatív, gyakorlatias munkavégzés, részvétel a karbantartásban is
  • a gördülékeny gyártás biztosítása a karbantartó munkatársak irányításával, bevonásával
  • karbantartási dokumentáció gondozása
  • újító, fejlesztési javaslatok előterjesztése, megvalósítása
  • kapcsolattartás a megrendelővel

Elvárások:

  • releváns szakirányú végzettség
  • minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • erős vezetői skillek, kiemelkedő szervezési és kommunikációs képesség
  • német vagy angol nyelv kommunikáció szintű ismerete

Amit nyújtunk:

Pozíciónak megfelelő bérezés

Folyamatos tanulás, fejlődés biztosítása

Önéletrajzát várom: emodi.edit@dologido.hu INFO:20/378 44 93.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu