www.cvonline.hu

Karbantartási vezető

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 929416

Nagy hagyományokkal rendelkező multinacionális partnerünk magyarországi leányvállalata számára keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • a karbantartási rendszer felügyelete és fejlesztése
  • a karbantartási folyamatok tervezése, szervezése
  • a karbantartási csoport munkájának irányítása
  • a biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • gyártóberendezések, eszközök folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, az ehhez szükséges ajánlatkérések, ártárgyalások lebonyolítása, beszállítókkal szerződések megkötése
Elvárások:
  • gépészmérnöki végzettség
  • minimum 2 éves tapasztalat karbantartási területen
  • legalább alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • önállósság, felelősségvállalás, pontosság
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • SAP, LEAN és 3D tervezőprogram ismerete előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • Ajánlat:
  • stabil hátterű vállalat
  • korszerű munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelemcsomag
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást,
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.
Munkavégzés helye:
  • Mátészalka
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Mátészalka