www.cvonline.hu

Karbantartási vezető

  • A hirdetés 869 napja lejárt

A gépek, gépalkatrészek gyártásával, tervezéssel és acélkereskedelemmel foglalkozó DGA Kft. a termelési- és a piaci igények növekedése miatt munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • éves karbantartási terv kidolgozása, az elvégzett karbantartási feladatok dokumentálása
  • valamennyi gyártóegység és berendezés, valamint a gépek állapotának folyamatos figyelése, karbantartásának és üzemeltetésének koordinálása
  • beosztott karbantartó munkájának irányítása, és aktív részvétel a karbantartási munkákban
  • együttműködés a gyártással, folyamatos riportálás a vezetőség felé
  • kapcsolattartás a szakszervizekkel, és az alvállalkozókkal
  • TPM bevezetésének folytatása, és dokumentációk elkészítése
  • vonatkozó törvényi előírások betartatása és dokumentálása
  • beruházással kapcsolatos tevékenységek szervezése

Elvárások:

  • műszaki végzettség
  • minimum 3 év gyártásban eltöltött, karbantartási terület irányításában szerzett tapasztalat
  • CNC gépek javításában szerzett tapasztalat
  • PLC programozási, gyártásautomatizálási ismeretek
  • elektromos és gépészeti szerelésben szerzett gyakorlat
  • emelőgépek, daruk üzemeltetésben szerzett gyakorlat
  • társalgási szintű német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kiváló műszaki rajzolvasási készség

Előny:

  • termelő cégnél hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • mérnöki diploma
  • képesített emelőgép ügyintézői vizsga
  • érintésvédelmi felülvizsgálói bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • hosszú távú biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • kényelmes, jó hangulatú környezet
  • fiatal, dinamikus csapat
  • teljesítményarányos bérezés

Munkavégzés helye: Nemesgulács, Devecser

Amennyiben jelentkezni kíván a meghirdetett állásra, kérjük, töltse ki online kérdőívünket az alábbi linken keresztül.

További információ a hirdető cégről: Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő