www.cvonline.hu

Karbantartási vezető

  • A hirdetés 1113 napja lejárt

Munkavégzés helye: Nyugat - Pest megye

Elvárások:

  • Gépésztechnikusi végzettség.
  • 3 - 5 éves gyártás területén szerzett szakirányú tapasztalat.
  • Legalább 1 - 3 éves vezetői tapasztalat kis létszámú csoport irányításában.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).
  • Rendszerszemlélet.
  • Jó érdekérvényesítő képesség.
  • Tervezési képesség.

Feladatok:

  • A tervezett karbantartások előkészületeinek megszervezése.
  • A termelő terület karbantartóinak napi munkaszervezése és szakmai koordinálása.
  • Javaslattétel a javítási / karbantartási folyamatok fejlesztésére.
  • Tartalék alkatrészek menedzsmentje (ajánlatok bekérése, megrendelés, stb.).
  • A karbantartási költségek optimalizálása.
  • A beruházások gyártási installációjában való aktív részvétel.
  • A beosztottak oktatása.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a beszállítókkal.

Előny:

  • Modern karbantartási/gyártási módszerek ismerete, TPM ismeret.
  • Társalgási szintű angolnyelvtudás.
  • Szakirányú főiskolai végzettség.

Munkarend:

  • 1 műszakos munkarend.

Amit kínálnak:

  • Versenyképes fizetés (bér + cafetéria + prémium).
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok.
  • Stabil vállalati háttér.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő