www.cvonline.hu

Karbantartási vezető

  • A hirdetés 1249 napja lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk bővülő autóipari nagyvállalat. Termékeiket a világ nagy autógyárai hasznosítják. Bővülő feladataik ellátására keresünk számukra új munkatársat az alábbi kulcspozícióba

KARBANTARTÁSI VEZETŐ

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A karbantartási rendszer kidolgozása és működtetése, fejlesztése
Felelős a termelő berendezések rendszeres, tervezett karbantartásáért és annak minőségéért
A karbantartási csapat vezetése, fejlesztése, motiválása (kb. 40 fő)

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Minimum 6-8 év éves multinacionális, gyártó környezetben szerzett releváns tapasztalat
Vezetői tapasztalat
Felsőfokú műszaki végzettség, gépészmérnök/villamosmérnök preferált
Folyékony angol nyelvtudás

ELŐNY:

Fémipari, fémmegmunkálási technológiában szerzett tapasztalat
Vezérléstechnikában szerzett jártasság (CNC, PLC)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes jövedelem
Cégautó

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1043 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.