www.cvonline.hu

Karbantartási vezető

  • A hirdetés 1134 napja lejárt
Link megjelenítéseimages/prohr_logo.gif" border="0" alt="" />
Multinacionális gyártó partnerünk stabil, piacvezető nagyvállalat. Termékeiket a világ nagy autógyárai hasznosítják. Bővülő feladataik ellátására keresünk számukra új munkatársat az alábbi kulcspozícióba

KARBANTARTÁSI VEZETŐ

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A karbantartási rendszer kidolgozása és működtetése, fejlesztése
Felelős a termelő berendezések rendszeres, tervezett karbantartásáért és annak minőségéért
A karbantartási csapat vezetése, fejlesztése, motiválása (kb. 45 fő)

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Fémipari, fémmegmunkálási technológiában szerzett tapasztalat
Felsőfokú műszaki végzettség
Vezérléstechnikában szerzett jártasság (CNC, PLC)
Minimum 6-8 év éves releváns szakmai tapasztalat, azon belül minimum 3-4 év vezetői tapasztalat
Folyékony angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes jövedelem, cégautó

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR943 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Budapest
Pest
Komárom-Esztergom
Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő