www.cvonline.hu

Karbantartási vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 648248

Feladatok:
  • karbantartási stratégia és tervek készítése együttműködve a karbantartó csapattal,
  • gyártóüzem karbantartási tevékenységének koordinálása,
  • gyártósorral kapcsolatos hibák feltárása, megoldási és fejlesztési javaslatok kidolgozása a költséghatékonyság szem előtt tartásával,
  • munkabiztonsági, minőségbiztosítási és higiéniai szabályok betartása és betartatása,
  • karbantartó csapat szakmai támogatása, irányítása,
  • folyamatoptimalizálás, veszteségek csökkentése
  • 5S szabványosítás.
Elvárások:
  • közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség,
  • hasonló területen szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat,
  • társalgási szintű ANGOL nyelvtudás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • jó problémamegoldó készség, szervezőkészség, nyitottság az új feladatokra,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • csapatmunka megszervezésének képessége.
Amit kínálunk:
  • multinacionális, korszerű munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelemcsomag
  • stabil hátterű vállalat
  • hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Nyírbátor
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Nyírbátor