www.cvonline.hu

Karbantartási vezető

  • A hirdetés 64 napja lejárt

Pozíció leírása:

A megelőző karbantartási csapat irányítása és szakmai támogatása;
Gyártógépek és berendezések rendelkezésre állásnak a növelése;
Feladatok kiosztása, felügyelte;
A termelésben található termelőgépek üzembiztonságának szavatolása;
A megelőző karbantartási előírások szakmai felügyelete, fejlesztése;
Éves költségkeret tervezése;
Folyamatos együttműködés a Mérnökség és a Létesítményüzemeltetés osztályokkal;
Együttműködés új beruházások, fejlesztések kivitelezésében;
Karbantartó csapat teljesítményének értékelése;
Riportok készítése.

Követelmények:

Gépészmérnök végzettség
5-10 év releváns szakmai tapasztalat
Aktív angol nyelvtudás

Előny:

Vezetői pozícióban eltöltött min. 5 éves tapasztalat
Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
Vezérléstechnikai ismeretek (PLC programozás és hardware, ipari hálózatok)
Tervezési tapasztalat

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Tatabánya

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-59-69, +36 34/480-380}

Elvárás

Értékelt kvalitások

Előny:

Ideális pályázó:

Proaktív
Kiváló koordinációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Változatos munka, szakmai kihívás és fejlődés
Versenyképes jövedelem
Céges autó
Cafeteria