www.cvonline.hu

KARBANTARTÁSI VEZETŐ

  • A hirdetés 36 napja lejárt

Az SFL technologies Kft. munkavállalót keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • karbantartási csoport vezetése, koordinálása
  • felelős a napi karbantartási munkák elvégzéséért, ellenőrzéséért
  • aktív részvétel a karbantartási munkálatokban
  • komolyabb karbantartási feladatok előkészítése (anyagszükséglet felmérés, rendelés; típus kiválasztás, stb.)
  • éves karbantartási terv elkészítése, betartása, megvalósulásról jegyzőkönyv készítése
  • a vezetőség felé jelentések, beszámolók készítése a gyártóeszközök állapotáról, az elvégzett, ill. elvégzendő karbantartási munkálatokról
  • a napi karbantartási munkák dokumentálása

Elvárások:

  • min. középfokú műszaki végzettség
  • min. 3-5 év karbantartási területen, illetve min. 1 év csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • önálló, precíz munkavégzés
  • magas fokú problémamegoldó készség
  • német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes kereseti lehetőség
  • fix alkalmazás egy nemzetközileg elismert vállalatnál
  • bérezés megegyezés szerint
  • munkába járás térítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő