www.cvonline.hu

Karbantartási vezető

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.11.
Jelentkezési határidő: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 1087579

Multinacionális hátterű Megbízónk számára keresünk munkatársat - Karbantartási vezető - pozícióba

Feladatok:

- Állapotalapú és megelőző karbantartási tervek fejlesztése, végrehajtása és optimalizálása
- Gépek és felszerelések működésének műszaki felügyelete, a folyamatos működés biztosítása
- Karbantartási folyamatok fejlesztése, aktualizálása, költségoptimalizálás
- A gyártáshoz kapcsolódó tartalék alkatrészek biztosítása
- Nem tervezett meghibásodások esetén hiba-ok elemzés készítése
- Berendezések hibamód elemzésének elkészítése
- Karbantartáshoz kapcsolódó adatok elemzése, riportok készítése, fejlesztési programok kidolgozása
- Karbantartó csapat irányítása, fejlesztése, motiválása, vezetése

Elvárások:

- Gépészmérnök végzettség
- Min. 5 éves releváns, termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
- Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
- Csapatvezetésben/koordinálásban szerzett min 2-3 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján