www.cvonline.hu

Karbantartási vezető

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1021732

Dinamikusan fejlődő multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • karbantartási csoport munkájának irányítása,
  • karbantartások szervezése és tervezése TPM alapelveknek megfelelően,
  • éves karbantartási terv készítése és annak végrehajttatása,
  • gépeken való fejlesztések menedzselése a hatékonyságnövelés érdekében,
  • alkatrész, munkaeszköz készletszintek optimalizálása,
  • kapcsolattartás az anyavállalattal, riportálás szakmai vezető felé,
  • beszállítókkal ártárgyalás, éves keretszerződések megkötése,
  • új beszállítók felkutatása.

Elvárások:
  • műszaki felsőfokú végzettség (gépész, mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök),
  • minimum 5 éves tapasztalat karbantartási területen,
  • legalább 2 éves vezetői tapasztalat kisebb csoportok irányításában,
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás,
  • proaktivitás, dinamizmus, pontosság,
  • kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség.

Előnyök:
  • Autocad felhasználói szintű ismerete,
  • Lean mérnöki végzettség,
  • Munka- és tűzvédelmi szakképesítés.

Nyelv:
  • Angol
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelven írt önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Debrecen

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Hajdú-Bihar