www.cvonline.hu

Karbantartási Vezető

  • A hirdetés 454 napja lejárt

A Tu-Plast Kft. Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat svájci anyavállalati támogatással. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Társaságunk több mint 18 éves szakmai tapasztalattal és korszerű műszaki háttérrel rendelkezik. Hiszünk abban, hogy az értékrendszerünk, rugalmasságunk és eredményeink a vevőink előnyére szolgálnak.

Növekedésünk támogatásához keresünk tapasztalt szakembert:

munkakörbe, akinek a feladata a termelés műszaki támogatása, és a karbantartási tevékenység teljes körű koordinálása lesz.

Kiemelt feladatok és felelősségek:

  • Karbantartási csoport munkájának irányítása,
  • Karbantartások szervezése és tervezése TPM alapelveknek megfelelően,
  • Éves karbantartási terv készítése és annak végrehajttatása,
  • Gépeken való fejlesztések menedzselése a hatékonyságnövelés érdekében,
  • Alkatrész, munkaeszköz készletszintek optimalizálása,
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal, riportálás szakmai vezető felé,
  • Beszállítókkal ártárgyalás, éves keretszerződések megkötése,
  • Új beszállítók felkutatása.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (gépész, mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök),
  • Minimum 5 éves tapasztalat karbantartási területen,
  • Legalább 2 éves vezetői tapasztalat kisebb csoportok irányításában,
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás,
  • Proaktivitás, dinamizmus, pontosság,
  • Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Autocad felhasználói szintű ismerete,
  • Lean mérnöki végzettség,
  • Munka- és tűzvédelmi szakképesítés.

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör,
  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar és idegen nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a pozíció megjelölésével várjuk a lenti e-mail címre 2016.02.26-ig.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő