www.cvonline.hu

Karbantartási vezető (Ref.:774)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.10.16.
Hirdetés azonosító: 857264
lejárt

Megbízónk Somogy megyei élelmiszeripari cég, amely több évtizede működik sikeresen, és több termékcsoportjában vezető pozíciót vívott ki hazai és európai piacokon. A pozíció megőrzéséhez és a termelés támogatásához vezető szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÁSI VEZETŐ

Ref.:774

Élelmiszeripari üzem

Feladatok:

  • A termelés szerelő sorainak, eszközeinek karbantartása

  • A karbantartási rendszer felügyelete és fejlesztése, a karbantartási folyamatok szervezése, irányítása

  • A karbantartási tevékenység tervezése a karbantartási költségek és állásidők csökkentésére vonatkozó célkitűzések figyelembe vételével

  • Gyártóberendezések, eszközök folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, rendkívül szigorú kieső idő célok teljesítése

  • A 15 fős karbantartó és operátor csoport irányítása, a team támogatása és motiválása

  • Belső képzések tartása

  • A biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása

  • A karbantartáshoz szükséges gépalkatrészek meghatározása

  • Riportálás a menedzsment felé

  • A beruházások menedzselésében történő aktív részvétel, árajánlatkérés, kapcsolattartás a kivitelezőkkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség

  • Több év élelmiszeripari tömeggyártási környezetben szerzett szakmai és vezetői tapasztalat

  • Karbantartási, mechanikai, pneumatikai, hidraulikai ismeretek, PLC ismeret

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, precizitás és pontosság

  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód, proaktív beállítottság, alaposság, együttműködő és rugalmas személyiség

Amit Megbízónk nyújt:

  • Szakmai fejlődési lehetőség komoly karrierlehetőséggel

  • Versenyképes alapbér

  • Letelepedési támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás / Termelés

  • Gyártás / Termelés vezető

  • Karbantartó/Szervizes

  • Technikus

  • Mérnök

  • Gépészmérnök

  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Somogy megye

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretné Megbízónk csapatát erősíteni, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát magyar nyelven az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése . Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését és referenciaszámát is.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu