www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1040231
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
KARBANTARTÁSI VEZETŐ/ MAINTENANCE LEADER - AUTOMOTIVE

Feladatok:
  • A karbantartás hatékony működéséhez szükséges feltételek (emberi, gépi erőforrások), és a szükséges költségek megszervezése.
  • Rendkívüli gépmegállások esetén a hiba okának kivizsgálása, és a karbantartási folyamatok fejlesztése.
  • A termelőeszközök rendeltetésszerű használatának ellenőrzése, üzembiztonságának fenntartása, munkavédelem felügyelete.
  • Az üzemben lévő gépek, berendezések, termelőeszközök tervszerű és rendkívüli karbantartása, a karbantartási terv kidolgozása, gépkalibrációk elvégzése.
  • A gyártáshoz kapcsolódó tartalék alkatrészek szükséglettervezésének, készletnagyság támogatása, a beszállítók minősítése, velük való kapcsolattartás támogatása.
  • Beosztottak oktatása a termelésben felmerülő karbantartási feladatokra és a minőségi munkavégzésre.
  • Az előírt dokumentációk, riportok készítése, minőségi követelmények betartása.
  • A beosztott munkatársak irányítása, támogatása, motiválása és fejlesztése.

Elvárások:
  • Felsőfokú gépész / villamos mérnöki végzettség.
  • Minimum 3 éves ipari gyártó/termelő cégnél (autóipar előnyt jelent) szerzett karbantartás vezetői (maintenance) tapasztalat.
  • Gyakorlatias, sokrétű szakmai tudás (préselés, lemezalakítás, FÉMMEGMUNKÁLÁS).
  • AutoCad használata, műszaki rajzolvasás, karbantartói szoftver ismerete.
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás.
  • Határozott, céltudatos, személyiség.
  • Kiváló szervező és problémamegoldó képesség.

Munkavégzés helye: Esztergom

Tech People LÁBLÉC