Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KARBANTARTÁSI VEZETŐ
 (HF 11-7663)

pozícióba.

Feladatok

  • A karbantartási területen belül a rendszertechnikához (vezérlés-szabályozástechnika, gyártóberendezéstechnika) kapcsolódó terület irányítása.
  • Beosztottak irányítása, oktatása (16 fő mérnök),
  • Javaslat tétel a karbantartást érintő költségvetéssel és az új berendezések beszerzésével kapcsolatban,
  • A karbantartást végző alvállalkozókkal való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív, jó német nyelvtudás,
  • Karbantartási területen szerzett vezetői tapasztalat autóipari gyártó cégnél.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.
  • Céges autó, magánhasználatra is.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Kecskemét környéke.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7663"-as referenciaszám
és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése