Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KARBANTARTÁSI VEZETŐ
 (HF 11-7525)

pozícióba.

Feladatok:

  • A karbantartási munkák ellenőrzése, a termelési eszközök, berendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, valamint a gyártelep általános karbantartása,
  • Beosztottak irányítása (egy mechanikus és egy elektromos karbantartó),
  • Javaslat tétel a karbantartást érintő költségvetéssel és az új berendezések beszerzésével kapcsolatban,
  • A karbantartást végző alvállalkozók tevékenységének megszervezése.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás,
  • Néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat gyártó cégnél.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Kelet-Pest környéke.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7525"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése