www.cvonline.hu

Karbantartási vezető helyettes

  • A hirdetés 1044 napja lejárt

Nemzetközi, autóipar területén működő Partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • A termelési eszközök és az üzem megfelelő működésének biztosítása;
  • Energiafelhasználás optimalizálása, javítások / megelőző karbantartás biztosítása;
  • Kb. 10 karbantartó technikus irányítása;
  • Külsős cégek munkájának felügyelete;
  • Beszerzések kezelése;
  • A gyárigazgató irányítása alatt együttműködés a termeléssel és a minőségüggyel;
  • Higiéniai, munka-és környezetvédelmi szabályok betartásának garantálása;
  • Épületkarbantartás, energetikai rendszer üzemeltetése;
  • Kapcsolattartás ellenőrzési szervezetekkel, szakértőkkel;
  • Minden tevékenység dokumentálása / rögzítése számítógépen.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műanyagipari gyakorlat, fröccsöntő (félautomata, robotvezérelt) és speciális (automatizált) gépek karbantartási ismerete;
  • Erős vezetői készség;
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás.

Előnynek minősül:

  • Telemechanikai, Proface, Siemens robotprogramozás ismerete, elektromosságban és pneumatikában való jártasság.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség;
  • Változatos, önálló, felelősségteljes munkakör;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Dinamikus, fiatal csapat;
  • Stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol