www.cvonline.hu

KARBANTARTÁSI VEZETŐ (Élelmiszeripar)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 957031

Link megjelenítéseimages/editor/1415984164.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk anyavállalata termékcsoportjában piacvezető globális húsfeldolgozó vállalatcsoport,
20 országban található mintegy félszáz üzemében több mint 50 éve gyártanak feldolgozott hústermékeket. A magyarországi gyár az elmúlt években jelentős fejlesztést és kapacitásbővítést hajtott végre, termékeit elsősorban nemzetközi étterem láncok számára értékesíti, és mintegy 20 országba exportálja. A növekvő termelési feladatok sikeres teljesítéséhez számára vezető szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Gépek, berendezések karbantartási tevékenységének szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • A 20 fős karbantartási szervezet vezetése, támogatása
  • A technológiai berendezések napi termelési feladatainak teljesítéséhez szükséges karbantartási feladatainak végrehajtása, a váratlan meghibásodások gyors elhárítása élelmiszeripari környezetben
  • A megbízható üzemeléshez szükséges karbantartási anyagok, alkatrészek biztosítása, megrendelések, felhasználás dokumentálás, készletfigyelés, készlet optimalizálás
  • Karbantartás és készlet menedzsment, karbantartás tervezés az Exp szoftver alkalmazásával
  • Üzemelési és karbantartási dokumentumok naprakész biztosítása
  • A karbantartók műszakbeosztásának szervezése, a megfelelő karbantartó létszám rendelkezésre állásának biztosítása
  • Új gépek telepítése, részvétel a berendezések kiválasztásában, beszerzésében
  • A berendezések biztonságos működésének biztosítása
  • Együttműködés a felettes üzemvezetővel és az európai technikai csoporttal
  • Jelentések, elemzések, értékelések készítése

ELVÁRÁSOK

  • Villamos-, mechatronikai-, vagy gépészmérnöki diploma
  • Mechatronikai, vezérléstechnikai, szenzortechnikai, PLC, karbantartási ismeretek
  • Legalább 5 év karbantartási tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Vezetési készségek, vezetési tapasztalat
  • Jó probléma felismerő készség, képesség gyors, határozott döntések meghozatalára
  • Jó kommunikációs, koordinációs és együttműködési készség
  • Jó stressztűrő képesség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Fejlett karbantartási módszerek élenjáró technikai környezetben
  • Versenyképes alapfizetés
  • 13. és 14. havi fizetés
  • Teljesítményprémium
  • Cafeteria
  • Gépkocsi-használat költségarányos támogatása

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Győr-Komárom térsége

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÁSI VEZETŐ (Élelmiszeripar), Győr-Komárom térsége

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678