www.cvonline.hu
Karbantartási vezető - Debrecen (Referenciaszám: PJ 1745)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.04.11.
Jelentkezési határidő: 2012.09.02.
Hirdetés azonosító: 394697
lejárt

Autóipari gyártással foglalkozó multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat Debrecenbe az alábbi munkakörbe:

Karbantartási vezető - Hajdú-Bihar megye, Debrecen

Feladatok:
- A cég hosszú-, közép- és rövidtávú karbantartási munkafolyamatainak irányítása, fejlesztése és felügyelete
- Gyártógépek, berendezések karbantartásával kapcsolatos feladatok irányítása

- Folyamatfejlesztés javaslatok kidolgozása
- Áttelepítések felügyelete, koordinálása
- Munkatársak szakmai fejlesztése, bérfejlesztésre vonatkozó javaslattétel
- Osztályra vonatkozó létszám-gazdálkodási és költségterv elkészítése, a megvalósítás nyomon követése
- Munkahelyek ergonómiai kialakítása, az üzem-egészségügyi elvárások teljesítése
- A környezetvédelmi utasításban, a környezetvédelmi célokban stb. előírt követelmények betartásának felügyelete

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépészmérnök szak, karbantartási szakirány)
- Hasonló munkakörben szerzett kb. 3-5 éves tapasztalat
- Minimum 3 éves szakmai vezetési tapasztalat
- Társalgási szintű német és alapszintű angol nyelvtudás
- Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit megbízónk kínál:

- Kulturált, nemzetközi munkakörnyezet
- Versenyképes juttatások (alapjövedelem + teljesítményarányos bónusz és béren kívüli juttatások)
- Folyamatos képzési lehetőségek (szakmai, nyelvi alap- és továbbképzések)
- Szakmai fejlődési és karrierlehetőségek

Kérem, küldje el részletes magyar és angol nyelvű önéletrajzát Kapa Brigitta kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.