www.cvonline.hu

Karbantartási vezető (Bács-Kiskun)

  • A hirdetés 387 napja lejárt

Bács-Kiskun megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Karbantartási vezető munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • A karbantartási csoport irányítása, tevékenységük koordinálása
  • Az üzembiztonság és termelés folyamatos fenntartása műszaki és gazdasági vonatkozásban
  • A szükséges energiaellátás biztosítása, valamint új beruházások tervezése
  • Karbantartással kapcsolatos folyamatos fejlesztések koordinálása
  • Bővítési és fejlesztési projektek irányítása és nyomon követése
  • Felelős a gyár biztonságos működtetéséért, a műszaki- és tűzvédelmi előírások betartatásáért
  • Karbantartási költségek tervezése és elemzése, karbantartási mutatószámok figyelése és értékelése
  • Szakmai továbbképzések támogatása és biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök végzettség előny)
  • Minimum 3-5 éves autóiparban szerzett vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office, SAP ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Proaktív gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és vezetői képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő