www.cvonline.hu

Karbantartási Területi Vezető

  • A hirdetés 858 napja lejárt

Feladatok:

  • Karbantartás feladatainak tervezése, irányítása, ellenőrzése
  • Időszakos karbantartási terv elkészítése
  • Automatizált gyártóberendezések üzemszerű működésének biztosítása
  • Karbantartási utasítások, oktató anyagok elkészítése, azok oktatása
  • A beosztott munkatársak irányítása, motiválása, munkájuk koordinálása
  • Rendszeres riportálás szóban és írásban
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Egyéb juttatások (pl.: munkába járás támogatása)

Elvárások:

  • Legalább technikusi végzettség elektronikai területen
  • PLC ismeret előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább három éves vezetői tapasztalat karbantartási területen
  • Tapasztalat automata gyártóberendezéseken végzett karbantartói munkában
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség és pozitív hozzáállás
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat előny
  • Karbantartási rendszerek ismerete

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol