Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

KARBANTARTÁSI TERÜLETI VEZETŐ

Elvárások:

• Legalább középfokú iskolai végzettség elektronikai területen
• PLC ismeret előnyt jelent
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
• Alapfokú angol nyelvtudás
• Legalább három éves vezetői tapasztalat karbantartási területen
• Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség és pozitív hozzáállás
• Minőség - és folyamatcentrikus szemléletmód

Feladatok:

• Karbantartás feladatainak tervezése, irányítása, ellenőrzése
• Időszakos karbantartási terv elkészítése
• Automatizált gyártóberendezések üzemszerű működésének biztosítása
• Karbantartási utasítások, oktató anyagok elkészítése, azok oktatása
• A beosztott munkatársak irányítása, motiválása, munkájuk koordinálása
• Jelentések és elemzések készítése
• Rendszeres riportolás szóban és írásban

Amit kínálunk:

•Versenyképes fizetés
• Képzéseken, tréningeken való részvétel
• Egyéb juttatások (pl.: munkába járás támogatása)
Kategória Gyártás / Termelés, Gyártás / Termelés
Régió Dunavarsány
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő