www.cvonline.hu

KARBANTARTÁSI TERÜLETI VEZETŐ

  • A hirdetés 1198 napja lejárt

Elvárások:

• Legalább középfokú iskolai végzettség elektronikai területen
• PLC ismeret előnyt jelent
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
• Alapfokú angol nyelvtudás
• Legalább három éves vezetői tapasztalat karbantartási területen
• Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség és pozitív hozzáállás
• Minőség - és folyamatcentrikus szemléletmód

Feladatok:

• Karbantartás feladatainak tervezése, irányítása, ellenőrzése
• Időszakos karbantartási terv elkészítése
• Automatizált gyártóberendezések üzemszerű működésének biztosítása
• Karbantartási utasítások, oktató anyagok elkészítése, azok oktatása
• A beosztott munkatársak irányítása, motiválása, munkájuk koordinálása
• Jelentések és elemzések készítése
• Rendszeres riportolás szóban és írásban

Amit kínálunk:

•Versenyképes fizetés
• Képzéseken, tréningeken való részvétel
• Egyéb juttatások (pl.: munkába járás támogatása)
Helyek Dunavarsány
Kategória Gyártás / Termelés
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő