www.cvonline.hu

Karbantartási Területi Vezető

  • A hirdetés 343 napja lejárt

Feladatok:

  • Megelőző karbantartás feladatainak tervezése, irányítása, ellenőrzése
  • Időszakos karbantartási terv elkészítése
  • Automatizált gyártóberendezések üzemszerű működésének biztosítása
  • Karbantartási utasítások, oktató anyagok elkészítése, azok oktatása
  • A beosztott munkatársak irányítása, motiválása, munkájuk koordinálása
  • Rendszeres riportálás szóban és írásban
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Egyéb juttatások (pl.: munkába járás támogatása)

Elvárások:

  • Szakirányú egyetemi, főiskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább három éves vezetői tapasztalat karbantartási területen
  • Tapasztalat automata gyártóberendezéseken végzett karbantartói munkában
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség és rendszerszemlélet
  • TPM módszertan, karbantartási rendszerek ismerete
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat előny

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő