www.cvonline.hu

KARBANTARTÁSI TECHNIKUS

  • A hirdetés 1222 napja lejárt

A Szatmár Optikai Kft. a nemzetközileg elismert angol tulajdonban lévő Specsavers vállalatcsoport tagja. Kvalifikált csapatunkba olyan munkatárs jelentkezését várjuk, akik szakmai és emberi kompetenciájukkal hozzá tudnak járulni a mátészalkai leányvállalat hatékony és dinamikus fejlődéséhez.
Amennyiben szeretne egy fejlődő, szakmailag magas színvonalon álló csapat tagja lenni, kérjük, küldje el önéletrajzát, az alábbi munkakörre vonatkozóan:

A munkakörhöz kapcsolódó fő feladatok:

  • PLC vezérlésű termelő gépek tervezett karbantartási feladatainak ellátása
  • termelő gépek berendezések üzembiztos állapotának fenntartása
  • eseti meghibásodások elhárítása
  • elektromos, pneumatikus szerelési munkálatok elvégzése
  • elvégzett karbantartások, javítások dokumentálása

A munkakörhöz szükséges iskolai végzettség:

  • villanyszerelő, vagy elektronikai műszerész, vagy elektronikai technikus
  • számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • minimum két év hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • PLC vezérlések ismerete, hibakeresés a programban
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil háttér
  • kulturált munkavégzési körülmények
  • cafetéria juttatási rendszer

Kérjük, hogy önéletrajzát e-mailben jutassa el hozzánk 2014. június 13. napjáig az alábbi email címre:

Kapcsolattartó: Márton Attila (HR osztály)

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő