www.cvonline.hu

Karbantartási technikus

  • A hirdetés 265 napja lejárt

Magas szintű műszaki érdeklődéssel rendelkezel? Nem ijedsz meg a fizikai munkavégzéstől és van B kategóriás jogosítványod? Outdoor médiával foglalkozó megbízó vállalatunk budapesti munkavégzéssel keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Utasvárók karbantartása

  • Eszközök és berendezések biztonságos telepítése, javítása a vállalati előírások és irányelvek alapján

Elvárások:

  • Technikusi minősítés (gépészet, műszerész/elektronika)

  • Magas szintű műszaki érzék

  • Budapest helyismeret

  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Hegesztő vizsga

  • Egyéb szakmai tanfolyamok

  • C kategóriás jogosítvány

Személyes kompetenciák:

  • Jó szervezői készség

  • Önfegyelem

  • Jó fizikum

Amit megbízónk nyújt:

  • Támogató vezetés

  • Kiválasztás utáni azonnali kezdési lehetőség

  • Kiváló munkakörülmények

  • Versenyképes fizetés

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.