www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Karbantartási szakfelelős

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • a területhez tartozó berendezések megbízható működését biztosító karbantartási tervek megvalósítása
  • a váratlan meghibásodások okainak feltárása, üzemzavarok elhárítása
  • karbantartási utasítások elkészítése a karbantartó személyzet részére
  • tartalékalkatrészek és szerszámok megrendelése
  • a karbantartási anyagok megfelelő specifikálásának biztosítása, szakszerű beépíttetés ellenőrzése
  • a terület gépész és villamos dokumentációinak naprakészen tartása

Elvárások:

  • középfokú műszaki szakképzettség
  • legalább 2 év szakmai tapasztalat karbantartási területen
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló munkavégzésre való képesség, problémamegoldó készség

Előny:

  • ipari környezetben szerzett gyakorlat
  • hengerműi és öntödei berendezések ismerete

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal