www.cvonline.hu

Karbantartási szakértő

  • A hirdetés 899 napja lejárt

Autóipari gyártócég megbízásából keresünk Karbantartási szakértő munkatársat.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladat:

  • Gyártási tervek készítése és aktualizálása;
  • Beosztottak munkájának koordinálása, esetleges hibaelhárítás a munkájuk során felmerülő problémák esetén;
  • Információgyűjtés a készenléti berendezések ellátásához, szükséges berendezések rendelése;
  • Szükséges alkatrészek és alapanyagok biztosítása a dolgozók részére;
  • Folyamatos képzések és egyéb fejlesztések biztosítása;
  • Munkaterület tisztán tartásának, a fegyelmezett munkavégzésnek és a minőségi és biztonsági előírások betartásának felügyelete;
  • A munkavégzéshez szükséges felszerelés biztosításának optimalizálása;
  • A kiadott projektek végrehajtása;
  • Munkavállalók észrevételeinek, javaslatainak továbbítása a közvetlen feletteshez;
  • Probléma megoldás (a munkakörhöz tartozó technikai eszközökkel).

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök végzettség előny).

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök végzettség előny);
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Minimum 5 év tapasztalat karbantartó mérnökként;
  • Minimum 2 év megelőző karbantartásban szerzett tapasztalat;
  • Elektronikus és mechanikus karbantartásban szerzett tapasztalat.

Előny:

  • Projekt menedzsment területen szerzett tapasztalat;
  • Gépáttelepítés során szerzett karbantartási tapasztalat;
  • Zeiss ismeret, MSA.

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: O02Ksz

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő