www.cvonline.hu

Karbantartási szakember Csongrád-megyébe

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.10.10.
Hirdetés azonosító: 965594
lejárt

Csongrád megyei gyártó cég megbízásából várjuk fémmegmunkáló és épületgépészeti  berendezések karbantartására specializálódott szakemberek jelentkezését.

ELVÁRÁSOK:
  • középfokú szakvégzettség (diploma előny)
  • aktív német nyelvtudás (használatától nem tudunk eltekinteni)
  • szerszámgépek javításában megszerzett gyakorlat
  • irányító- és szervező készségekkel rendelkező személyiség

FELADATOK:

gyártóberendezések rendelkezésére állásának biztosítása

épületkarbantartási feladatok koordinálása

karbantartások ütemezése

együttműködés a társosztályokkal és acégv zetéssel

Előny:

Felsőfokú műszaki végzettség

Amit nyújtunk:

korrekt bérezés és béren kívüli juttatás, munkába járás támogatása

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu