www.cvonline.hu

Karbantartási specialista

  • A hirdetés 664 napja lejárt

Multinacionális autóipari gyártó partnercégünk keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Ügyfelünk termelési és karbantartási rendszerének bevezetésében, tervezésében és végrehajtásában való aktív részvétel;
  • Karbantartási és operátori csapattal való együttműködés, karbantartási aktivitások hatékonyságának folyamatos javítása;
  • Hétvégi / leállási munkák tervezése, koordinálása;
  • A technikai rendelkezésre állások és a tervezett karbantartási tevékenységek megvalósulásának felkövetése;
  • Az egyes gépállási idők, illetve a hibák között eltelt idő nyomon követése;
  • Részvétel adatgyűjtési és elemzési tevékenységekben;
  • Részvétel az ellenőrzésben, auditok szervezésében és végrehajtásában.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség;
  • Termelési és/vagy karbantartási területen szerzett tapasztalat;
  • ’Total Productive Maintenance’ (TPM) módszertan ismerete;
  • Angol vagy német nyelv aktív, kommunikációképes ismerete;
  • MS-Office és SAP ismeret;
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség;
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Pár éves ’Total Productive Maintenance’ (TPM) tapasztalat;
  • Projektmanagement ismeret.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenység;
  • Stabil, nemzetközi nagyvállalati háttér;
  • Jó munkahelyi atmoszféra, attraktív munkakörnyezet;
  • Folyamatos továbbképzési lehetőségek.

Munkavégzés helye: Heves megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol