www.cvonline.hu

KARBANTARTÁSI MŰSZAKVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1120303

Fejér megyei, neves járműipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A hibabejelentések fogadása, a hibaelhárítás legrövidebb idő belüli megkezdése
  • A preventív és prediktív karbantartások végrehajtása
  • A szakjában dolgozók (12-16 fő) munkájának irányítása és ellenőrzése
  • A munkavédelmi előírások betartásának megkövetelése
  • A szakja által elvégzett feladatok adminisztrációja
  • Javaslattétel a költségcsökkentésre, a munkavégzés hatékonyságának növelésére

Elvárások

  • Karbantartásban eltöltött min. 2 év
  • 3+3 műszakrend vállalása
  • Rugalmasság, jó kommunikációs és vezetői képességek
  • Minimum középfokú végzettség
  • Precíz munkavégzés, logikus gondolkodás
  • Gyors helyzetfelismerő és jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • TPM ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Világszínvonalú, korszerű munkakörnyezet
  • Megújuló szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Nemzetközi piaci környezet
  • Versenyképes javadalmazási rendszer

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÁSI MŰSZAKVEZETŐ, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678