www.cvonline.hu

Karbantartási munkatárs

  • A hirdetés 522 napja lejárt

Miskolc környéki nagyvállalat

karbantartási munkatársat keres

Feladatok:

  • a vállalati klímák, hűtőgépek és légkezelő berendezések karbantartási, feladatainak koordinálása, részvétel a kapcsolódó felújítási és beruházási munkák lebonyolításában
  • műszaki ellenőri feladatok ellátása
  • részvétel külső kivitelezők kiválasztásában, az ajánlatkiírás műszaki tartalmának meghatározásában és a versenyeztetésben

Elvárások:

  • Nemzeti Klímavédelmi Hatóság klímagáz adatbázis kezelési jogosultság
  • jogosultság fluortartalmú üvegházhatású gázok kezelésére
  • feladatorientált, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs és szervezőkészség

Előnyt jelent:

  • gépészmérnök végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • éves teljesítmény alapú prémium
  • szakmai kihívás, változatos munkakör

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését (angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajz, motivációs levél) „Karbantartási munkatárs” tárgy megjelölésével az alábbi e-mail címre küldheti el.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő