www.cvonline.hu

Karbantartási mérnök

  • Company_icon Starjobs Magyarország
  • Location_icon Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 7 napja lett aktiválva

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Karbantartási mérnök munkatársakat

A karbantartási mérnök munkakört azért hozzuk létre, hogy koordinálni tudjuk a termelőgépeket és az épületeteket érintő karbantartással kapcsolatos feladatokat és az ehhez tartozó egyéb tevekénységeket.

Feladatok:
  • A külső beszállítók a telephelyen végzett munkájának napi ellenőrzése/koordinációja (ez lehet karbantartási, beruházási, vagy átrendezési tevékenység egyaránt)
  • Részvétel a termelő gépeket és épületet érintő beruházási és átrendezési projektek tervezési fázisában
  • A termelő gépeket és épületet érintő beruházási és átrendezési projektek végrehajtási szakaszának irányítása
  • A karbantartó csapatok napi/heti tevékenységének támogatása
  • A telephelyen meglévő Mester alaprajz karbantartása változások esetén aktualizálása
  • A géplista adatbázisának karbantartása, változások esetén aktualizálása
  • A telephely közmű hálózatának rajzainak karbantartása (elektromosság, hűtés-fűtés, víz -szennyvíz, nagynyomású levegő, ipari gázok), változások esetén aktualizálása
  • Megelőző karbantartási tervek készítése az újonnan üzembe helyezett berendezésekre
  • A meglévő gépek karbantartási terveinek folyamatos fejlesztése
  • Aktív részvétel a fenti munkafolyamatokban
  • A minőségügyi követelmények betartása.
Elvárások:
  • Legalább BSc szintű mérnöki diploma
  • Magas szintű kommunikációs képességek szóban és írásban magyar és angol nyelven
  • Precíz és a részletekre figyelő analitikai képesség
  • Jó szervező és tervező képesség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Proaktív hozzáállás
  • Jó együttműködés a csapat tagjaival, ugyanakkor képes önálló munkavégzésre
  • Keresi folyamatosan a kihívásokat és nyitott az új ismeretek megszerzésére
  • Kreatív gondolkodás, önálló problémamegoldó képesség
  • Dinamikus személyiség
  • Kiváló szervezőkészség
  • A feladatok aktív nyomon követésének, átlátásának és dokumentálásának képessége
Juttatások:
  • Versenyképes fizetés.
  • Cafetéria.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével. Érdeklődni Bartus Lászlónál a 06 70 334-1442-es telefonszámon lehet.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016