www.cvonline.hu

Karbantartási mérnök

  • A hirdetés 296 napja lejárt

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.
Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,
valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével
foglalkozó vállalat

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Gyártó berendezések-eszközök valamint infrastruktúra (épületek, szolgáltatások) műszaki állagának/állapotának/biztonságtechnikájának tervszerű fejlesztése, karbantartása, regisztrálása és kiértékelése (riportok készítése)
  • Szerződéses partnerekkel, szolgáltatókkal történő napi kapcsolattartás,
  • Berendezések hibaelhárítási-, tervezett karbantartási tevékenységeinek naprakész ismerete, regisztrálása és feldolgozása
  • A tartalék alkatrész/anyag bázis rendszeres és teljes körű ellenőrzése, regisztrálása és szükség szerinti pótlása, karbantartása, feltöltése.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú szakképesítés, vagy folyamatban lévő felsőfokú képesítés
  • Határozott, jó kommunikációs készség.
  • Csapatmunkára való készség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek, (Microsoft Office).
  • Műszaki beállítottság
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás, önállóság

Előny a pozíció betöltéséhez:

  • CAD rendszerek tervezési szintű ismerete (3D/2D)
  • Vállalat irányítási rendszerek ismerete
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Angol vagy Német nyelvtudás

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt
4243 Téglás, Külterület 135/32. hrsz

Helyek Téglás
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő