www.cvonline.hu

Karbantartási mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.16.
Jelentkezési határidő: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1049493

Mezőgazdasági partnerünk számára keresünk folyamat fejlesztéssel foglalkozó karbantartási mérnököt. Amennyiben több éves karbantartási tapasztalattal rendelkezel, és szeretnél egy stabil jól működő vállalat tagja lenni, jelentkezz!

Feladatok:

- Karbantartási stratégiák kialakítása és bevezetése
- Karbantartási rendszerek folyamatos fejlesztése, SAP rendszerbe integrálása
- Preventív, prediktív karbantartási programok kialakítása és bevezetése RCM módszertan
alapján
- Karbantartási adatok elemzése, riportok és fejlesztési tervek készítése (költség, berendezés,
megbízhatóság, karbantartás hatékonyság)
- Meghibásodások gyökérok elemzése, az elemzési folyamat támogatása
- Karbantartási rendszer és feladatok hatékonyságának értékelése
- Tréninganyagok készítése és tréningek lebonyolítása

Elvárások:

- Karbantartásban szerzett több éves mérnöki tapasztalat
- Műszaki dokumentáció ismerete (PID, műszaki rajz)
- Preventív, prediktív karbantartási programok ismerete
- Folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat (TPM, Lean, Six Sigma, RCM stb.) és alapos
ismerete
- SAP ismerete előny
- Analitikus gondolkodásmód
- Társalgási szintű aktív angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- fejlődési lehetőség
- remek csapat
- szakmai támogatás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján