Karbantartási mérnök / koordinátor - Kunsziget (Ref.szám: FE-1047)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.10.10.
Hirdetés azonosító: 855455

Feladatok:

  • Elektromos és mechanikus karbantartók munkájának (12 fő) szervezése, ellenőrzése, szakmai támogatása
  • Karbantartási folyamatok optimalizálása, hatékonyság, gépkihasználtság növelése, géphiba miatti állásidők csökkentése
  • Ütemezett javítások koordinálása, tervezése és számonkérése
  • A karbantartáshoz szükséges technikai feltételek, eszközök biztosítása
  • Karbantartási utasítások elkészítése
  • Pótalkatrészek rendelése, karbantartási raktár kezelése és a raktárkészlet optimalizálása
  • Fejlesztéssel vagy költségcsökkentéssel kapcsolatos projektek koordinálása
  • Munkavédelmi, munkabiztonsági és környezetvédelmi előírások betartása, betartatása
  • Karbantartási költségkeret célszerű felhasználása, költségek folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

  • Mérnöki diploma
  • 8-10 éves szakmai tapasztalat fröccsöntő gépek karbantartásában
  • TPM ismeret
  • Tapasztalat fizikai munkavállalók irányításában
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP ismeret preferált)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Széles körű béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör fejlődő multinacionális vállalatnál

A munkavégzés helye:

Kunsziget

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű autóipari beszállítással foglalkozó Partnercége megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát (magyar és angol nyelvű önéletrajzait) a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1047-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Kunsziget
Kapuvár
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő